Doradztwo marketingowe

Korzystaj ze wsparcia ekspertów, a Twoja firma będzie zawsze o krok przed konkurencją
Umów bezpłatną konsultację

Doradztwo marketingowe: Czy Twoja firma potrzebuje takiego wsparcia?

 

Rozwiejmy od razu wszelkie wątpliwości. Każda firma potrzebuje wsparcia w obszarze doradztwa marketingowego. Chyba że ma specjalny budżet, by zatrudniać cały sztab etatowych marketerów do promocji swojej działalności.

Wiemy doskonale, że stworzenie wewnętrznego działu zajmującego się marketingiem to kosztowne posunięcie. Dlatego właśnie chcemy wspierać naszych partnerów w obszarze doradztwa marketingowego. Tak, by mogli cieszyć się maksymalnymi wynikami przy możliwie niskich wydatkach.

Najwięcej korzyści wyniesiesz z partnerstwa w obszarze doradztwa marketingowego, kiedy chcesz, by:

  • Twoja firma zarabiała więcej
  • Twoja marka nie jest wystarczająco rozpoznawalna w branży
  • Twoja firma nie ma spójnej strategii zdobywania nowych klientów
  • Nie masz pomysłu na promocję biznesu w internecie
  • Osoby odwiedzające Twoją stronę www nie są zainteresowane ofertą
  • Nie wiesz, czy Twoje działania promocyjne są skuteczne
  • Nie umiesz pozyskać cennych specjalistów do Twojej firmy

 

Pomagamy już 10 lat. Tobie również pomożemy

Czego możesz się spodziewać po naszej współpracy?

 

Doradztwo marketingowe w wykonaniu profesjonalnej agencji to natychmiastowy dostęp do wiedzy ekspertów, którzy od lat zajmują się rozwojem działalności promocyjnej w internecie.

Doskonale znamy realia współczesnego świata biznesu, gdzie internet przed firmami otwiera nieograniczone możliwości. My właśnie chcemy, by Twoja firma wyciągnęła jak najwięcej z obecności w wirtualnym świecie.

9

Opracowanie strategii marketingowej

Pierwszym krokiem jakiejkolwiek działań marketingowych jest szczegółowa analiza sytuacji Twojej firmy. W oparciu o uzyskane dane stworzymy całościowy plan działań uwzględniający specyfikę Twojej branży. Wskażemy idealnie dostosowane rozwiązania do potrzeb Twojej firmy. Zobaczysz, że cele biznesowe, które chcesz zrealizować są w zasięgu naszych możliwości.

9

Promocja w mediach społecznościowych

Nie od dziś wiadomo, że jeśli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz. Facebook ostatnio traci na popularności, ale na portalu Marka Zuckerberga media społecznościowe się nie kończą. Pomożemy Ci zaistnieć na Linkedin, Instagramie, czy też TikToku. Nie trać czasu na działania w ciemno. Wiemy, jak wypromować firmę w każdym z wiodących kanałów.

9

Przygotowanie strategii SEO

Wskażemy Ci najlepsze rozwiązania, które pomogą zająć wysokie pozycje w Google. Pozycjonowanie stron to kluczowy element promocji firmy w internecie. Raz wypracowane wysokie pozycje w wyszukiwarce są później stałym źródłem osób odwiedzających stronę, które w efekcie często stają się klientami. Na tym też się znamy: Wiemy jak zamienić obojętnego użytkownika w oddanego klienta Twojej marki.

9

Rekrutacja profesjonalistów

Nasze doświadczenie przekłada się na umiejętność wyłuskiwania najbardziej obiecujących talentów marketingowych. Doradztwo marketingowe w naszym wykonaniu to również wsparcie rekrutacji. Wiemy, jakie cechy musi posiadać pracownik, który ma odpowiadać za skuteczny marketing w firmie.

9

E-mail marketing

Wiesz, że email to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe? Wg wszelkich komunikacja za pomocą poczty elektronicznej ma największy potencjał. Pozwala zwiększyć ilość sprzedaży, a także sprzyja budowaniu trwałych relacji. Wiemy, jak się zabrać za email marketing, aby generował przychody w Twojej firmie.

9

Reklama Google i Facebook

Stara prawda głosi, że reklama jest dźwignią handlu. Niestety dla wielu firm jest tylko stratą pieniędzy i źródłem frustracji. Nasze doświadczenie pokazuje, że stworzenie reklamy, która przyciągają klientów nie jest prostym zadaniem. Z czasem poznaliśmy tajniki płatnych form promocji, dlatego z sukcesem realizujemy kampanie w Google i na Facebooku dla naszych klientów.

Dlaczego firmy wybierają współpracę z Digital Managerem?

Nasi eksperci zajmują się doradztwem marketingowym od 10 lat. Bogate portfolio firm z różnych branż przekłada się na doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak unikać błędów.

Nasza wiedza stanowi pomost między brakującą wiedzą z obszaru marketingu naszych klientów, a potrzebami biznesowymi ich firm.

Zaufali nam

Jak wygląda współpraca z nami?

1. Analiza konkurencji

Znajomość Twojej firmy to jedno. Twoja firma nie działa w próżni. Musimy szczegółowo poznać Twoją konkurencję. Sprawdzić, jakie są jej silne i słabe strony. Na tej podstawie szukamy rozwiązań, które pomogą wyprzedzić firmy konkurencyjne.

2. Projektowanie konkretnych działań

Gdy znamy Ciebie i Twoje otoczenie rynkowe, możemy przystąpić do planowania i przygotowania skutecznych działań marketingowych. Przygotowujemy ścieżki konwersji, starając się, by marketing był prowadzony w miarę możliwości automatycznie.

3. Weryfikacja efektów

Wszystkie działania poddajemy analizie i ocenie. Tak, by mieć pewność, że każda zainwestowana złotówka przełożyła się na adekwatny przychód. Raportujemy każdą prowadzoną aktywność.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie, by za chwilę obserwować pozytywne zmiany