Doradztwo e-commerce

Twój sklep nie działa tak, jakbyś sobie tego życzył? Brakuje Ci klientów? A może po prostu chcesz założyć nowy sklep? Stwórzmy wspólnie Twój dochodowy biznes oparty o e-handel
Umów bezpłatną konsultację

Jak pomagamy e-sprzedawcom?

9

Szczegółowy audyt Twojego biznesu i firm konkurencyjnych

Przeprowadzamy całościowe audyty firm naszych partnerów. Analizujemy każdy obszar działalności, tak by znaleźć wszystkie mocne i słabe strony. Na podstawie takiej analizy przygotowujemy całościowy plan działania zorientowany na zwiększeniu sprzedaży i wzroście popularności marki.

9

Konsultacje i doradztwo e-commerce

Wiemy, że często śmiałe plany sprzedawców są weryfikowane przez smutną codzienność branży e-commerce. Dlatego chcemy wspierać dzieląc się wiedzą i doświadczeniem obecnych i przyszłych sprzedawców internetowych. Krok po kroku wskazujemy działania, które zwiększają skuteczność sklepów internetowych.

9

Wsparcie w zarządzaniu sprzedażą

Stworzenie sklepu internetowego to dopiero pierwszy krok na drodze do skutecznego firmy opartej o sprzedaż. Później zaczynają się schody. Kłopotliwi dostawcy, częste zwroty, duża konkurencja na rynku. To wszystko sprawia, że wielu sprzedawców zaczyna tracić wiarę w sens swojej działalności. Na szczęściej Ty jesteś na naszej stronie. Wystarczy, że porozmawiamy i ustalimy główne przeszkody, które stoją na drodzę do Twojego sukcesu. Ustawimy sprzedaż, tak by maksymalna liczba użytkowników stawała się Twoimi klientami.

9

Optymalizacja procesów biznesowych

Chcemy Ci zapewnić narzędzia i rozwiązania do efektywnego prowadzenia sprzedaży. Wskazujemy najbardziej efektywne ścieżki zarządzania sprzedażą. Tak, by Twoja firma osiągała maksimum zysków przy zrównoważonych wydatkach. Co więcej doradzamy w obszarze rekrutacji specjalistów z branży e-commerce.

Dlaczego doradztwo e-commerce zwiększa sprzedaż?

Doradztwo e-commerce to usługa, która wychodzi naprzeciw potrzebom wielu właścicieli biznesów z branże handlu internetowego. Prowadzenie własnej platformy do e-handlu to droga pełna trudności. Sam zapał to za mało, by być działać konkurencyjnie w tej branży. Trzeba wiedzieć, jak:

  • Stworzyć skuteczne pod kątem technicznym środowisko do sprzedaży;
  • Wybrać właściwych dostawców towaru;
  • Zaplanować całą strategię cenową;
  • Przyciągnąć klientów do sklepu;
  • Zachęcić ich do zakupu;

My to wszystko znamy z własnego doświadczenia. Możesz być spokojny. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu rozwiniesz prężnie działający biznes e-commerce.

Konrad Jałoszyński

Digital Marketing Expert

Certyfikowany specjalista DIMAQ Professional, międzynarodowego standardu kwalifikacji digital marketingowych. Doradca Google i PFR w programie Firmy Jutra. Autor publikacji dla prasy branżowej np. nowymarketing.pl. Prelegent na wydarzeniach marketingowych. Juror w konkursach SGH na najlepsze prace dyplomowe z dziedziny e-marketingu.

Swoje ponad 10 letnie doświadczenie w marketingu zdobywał w pracy dla największych podmiotów, takich jak  Google, Visa, Toyota, Generali, Grupa BPS, a także licznych konsultacjach marketingowych prowadzonych dla swoich klientów. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt z sukcesem wdrożonych projektów internetowych oraz przeprowadzonych kampanii marketingowych. Na co dzień jako niezależny konsultant pracuje bezpośrednio z zarządami firm i kadrą managerską, pomagając w realizacji celów biznesowych w kanałach online.

   

Pomagamy już 10 lat. Tobie również pomożemy

Dlaczego warto zaufać Digital Managerowi?

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem sklepów internetowych i przedsiębiorców korzystających z innych internetowych kanałów dystrybucji. Za naszą marką stoi 10 lat doświadczenia we współpracy ze sprzedawcami internetowymi.

Zaufało nam wiele firm, które startowały od zera, a dziś prowadzą skuteczną sprzedaż na wielu rynkach.

Zaufali nam

Jak wygląda współpraca z nami?

1. Warsztat zerowy

Spotkanie, które pozwoli konsultantowi lepiej zrozumieć model biznesowy, wartości dodane oraz przewagi konkurencyjne Twojego produktu. Przeanalizujemy razem dotychczasowe procesy marketingowe, miejsca styku z klientem oraz obszary, które wymagają zmian.

2. Projektowanie konkretnych działań

Dzięki lepszej znajomości Twojej firmy oraz otoczenia rynkowego, jesteśmy w stanie zaplanować i przygotować skuteczne działania marketingowe. Nasza ekipa specjalistów przygotuje dla Ciebie wskazówki, aby Twoje działania marketingowe przyniosły maksymalny efekt.

3. Analiza konkurencji

Znajomość Twojej firmy to jedno. Twoja firma nie działa w próżni. Musimy szczegółowo poznać Twoją konkurencję. Sprawdzić, jakie są jej silne i słabe strony. Na tej podstawie szukamy rozwiązań, które pomogą wyprzedzić firmy konkurencyjne.

4. Weryfikacja efektów

W ramach stałej współpracy dokładnie weryfikujemy i optymalizujemy kanały komunikacji oraz prace agencji odpowiedzialnych za poszczególne obszary. Nasza ekipa dba o to, aby każdy element strategii marketingowej działał jak należy i przyczyniał się do zwiększenia sprzedaży Twojego produktu lub usługi.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie, by za chwilę obserwować pozytywne zmiany

Najczęstsze pytania

9

Czym jest doradztwo e-commerce?

Doradztwo e-commerce to usługa, która skupia się na wspieraniu rozwoju platformy e-commerce oraz zarządzaniu sklepem internetowym. Specjaliści w obszarze ecommerce oferują kompleksowe doradztwo, dostosowane do specyfiki i potrzeb klienta, pomagając pozyskać nowych klientów i zwiększyć konwersję.

9

Jakie są korzyści z doradztwa e-commerce?

Doradztwo e-commerce pozwala zwiększyć efektywność działań marketingowych, zwiększyć sprzedaż oraz wspierać rozwój sklepu internetowego. Specjaliści w obszarze e-commerce mogą wspierać w optymalizacji, performance marketing, marketing automation oraz logistyce, co przyczynia się do zwiększenia konwersji.

9

Jakie usługi świadczy doradztwo e-commerce?

Doradztwo e-commerce oferuje współpracę w obszarach takich jak audyt, marketing sprzedażowy, integracja systemów, obsługa klienta, wdrożenia oraz optymalizacja platformy e-commerce.