Outsourcing procesu rekrutacji

Znajdujemy szybciej najlepszych specjalistów dla naszych partnerów
Umów bezpłatną konsultację

Jesteś na tej stronie, bo doskonale wiesz, ile trudu i czasu wymaga znalezienie wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą pracować na rozwój Twojej firmy.

Jesteśmy przekonani, że każdy przedsiębiorca powinien skupiać się na tym, na czym zna się najlepiej, a znalezienie pracowników powierzyć ekspertom od outsourcingu rekrutacji.

Chcemy dać Ci dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebuje Twoja firma. Możesz skorzystać z tych elementów outsourcingu rekrutacji, których nie chcesz lub nie jest w stanie realizować samodzielnie.

Jak dokładnie możemy Ci pomóc?

 

Wierzymy, że ludzie to najbardziej kluczowy zasób potrzebny do rozwoju nowoczesnej firmy. Cyfrowy świat wymaga od firm skutecznych działań w obszarze marketingu i sprzedaży.

Outsourcing rekrutacji w naszym wykonaniu to oszczędność czasu i gwarancja pozyskania najlepszych na rynku specjalistów, którzy pracują na Twój sukces.

Przeprowadzamy proces rekrutacyjny od A do Z.

Nasza oferta obejmuje:

  • Kompleksowa obsługa procesu rekrutacji
  • Rekrutacja na potrzeby konkretnego projektu
  • Konsultacje HR
  • Przygotowanie strategii employer branding
  • Audyt potrzeb rekrutacyjnych

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej współpracy?

Dlaczego outsourcing rekrutacji może być potrzebny Twojej firmie?

 

Biznesowa rzeczywistość zmienia się w błyskawicznym tempie, wymaga podejmowania odważnych decyzji. Również w obszarze HR. Wiemy, że utrzymanie pełnoetatowego działu rekrutacji bywa poza zasięgiem wielu firm. Wiemy też, że wewnętrzna komórka HR nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

9

Skalowalność i elastyczność

Na pewno Twoje potrzeby rekrutacyjne zmieniają się w ciągu roku. A skoro tak, to specjalistów od rekrutacji potrzebujesz tylko w określonych momentach. Outsourcing procesu rekrutacji to gwarancja pełnej skalowalności dostosowanej do bieżących potrzeb Twojego biznesu. Korzystasz z naszego wsparcia, tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

9

Większa skuteczność i szybkość pozyskiwania najlepszych

Przedłużające się rekrutacje to zmora specjalistów HR. Co gorsza, często zdarza się, że zrekrutowani pracownicy okazują się nie tak skuteczni, jak wydawali się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Digital Manager za sprawą rozbudowanych metod oceny wartości pracownika jest gwarancją szybkiego pozyskania najlepszych specjalistów na rynku.

9

Skuteczny employer branding

Budowanie wizerunku firmy, w której chce się pracować to nasza specjalność. Zadbamy o to, aby pracownicy traktowali Twoje biuro, jak swój drugi dom. Nie będziesz się martwić o to, co mówią ludzie o Tobie i firmie poza jej siedzibą.

9

Dostęp do najlepszych specjalistów

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży marketingu i sprzedaży mamy bogatą sieć kontaktów, jak również dostęp do baz najlepszych specjalistów gotowych do rozpoczęcia współpracy z Twoją firmą. Możesz być spokojny o kwalifikacje i rzetelność Twoich przyszłych pracowników.

Konrad Jałoszyński – twórca Digital Managera

Twórcą Digital Managera jest doświadczony ekspert z branży marketingu cyfrowego, Konrad Jałoszyński. W ciągu minionych 10 lat współpracował z wiodącymi markami z kraju i zagranicy. Przeprowadzał procesy rekrutacyjne dla działów HR globalnych marek. Jego wizja biznesu zakłada wspieranie firm w dążeniu do osiągania najlepszych rezultatów.

Kiedy Ty skupiasz się na swoim biznesie, my przeszukujemy rynek w celu znalezienia utalentowanych pracowników, którzy pracują na rozwój Twojej firmy.

Zaufali nam

Jak wygląda współpraca z nami?

1. Analiza konkurencji

Znajomość Twojej firmy to jedno. Twoja firma nie działa w próżni. Musimy szczegółowo poznać Twoją konkurencję. Sprawdzić, jakie są jej silne i słabe strony. Na tej podstawie szukamy rozwiązań, które pomogą wyprzedzić firmy konkurencyjne.

2. Projektowanie konkretnych działań

Gdy znamy Ciebie i Twoje otoczenie rynkowe, możemy przystąpić do planowania i przygotowania skutecznych działań marketingowych. Przygotowujemy ścieżki konwersji, starając się, by marketing był prowadzony w miarę możliwości automatycznie.

3. Weryfikacja efektów

Wszystkie działania poddajemy analizie i ocenie. Tak, by mieć pewność, że każda zainwestowana złotówka przełożyła się na adekwatny przychód. Raportujemy każdą prowadzoną aktywność.

Porozmawiajmy o outsourcingu rekrutacji dla Twojej firmy

Napisz do nas i umówmy bezpłatną konsultację, w trakcie której opowiesz nam o swoich potrzebach rekrutacyjnych